Tik tok takipçi , sosyal medya kullanıcılarının en yüksek oranda tercih ettikleri uygulamadır. Görüntü ve sesli videolar, canlı yayınlar yapabilme şansı veren tik tok uygulaması her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. Tik tok kullanıcısı olabilmek için öncelikle 16 yaşını geçmiş olmak gerekmektedir. 13 yaşından küçükler ise tik tok tarafından kullanıcı onayı alamamaktadır. Canlı yayında hediye alıp verebilmek için jeton almanız gerekmektedir. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olma koşulu bulunmaktadır.

Tik Tok Canlı yayın Koşulları

Sosyal medya ağı tik tok uygulamasında canlı yayın yapabilmek için, öncelikle 1000 takipçiye sahip olmanız gerekmektedir. Artı 16 yaşından büyük olmalı ve size hediye gönderilebilmesi için 18 yaşını doldurmuş olma şartı vardır. Gereken şartlar uygun ise tiktok üyesi olabilir, olanaklardan yararlanabilirsiniz. insansepeti.com adresinden öğrenebilirsiniz. insansepeti.com bütün sosyal medya hesaplarına destek vererek, takipçi ve beğeni satın alabileceğiniz yasal izinle çalışan kurumsal bir sosyal medya ajansı olarak çalışmaktadır. Ana sayfa üzerinden güncel bilgileri yeşil bardan takip edebilirsiniz.

 İnsan Sepeti Özellikleri Nelerdir?

İnsan sepeti, on yıllık bir emeğin ürünüdür. Öncelikle yasalara uygun, faturalı ve güvenli çalışan bir ajans kimliğine sahiptir. Kurumsal kimliği ve bilinciyle çalışarak vergi ödemektedir. 7/24 çalışan, beğeni, takipçi ve izlenme alabileceğiniz ajansınız insan sepeti güven vermektedir.

Çünkü günün her saati canlı destek verebilmekte,

şifre istememektedir.

Hızlı takipçi gönderebilir,

Kredi kartı, havale, EFT seçenekleriyle ödeme kabul etmektedir. Ödemelerinizin güvencede olduğunu garanti etmektedir.

Tik Tok Takipçi Satın Alma Ayrıntıları

Sosyal medya ajansları arasında güvenle çalışarak fark yaratan insansepeti.com’ dan güvenle takipçi satın alabilirsiniz. Orijinal insan takipçileriniz sayesinde işlerinizi yükseltebilir, müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz. Profiliniz hızla büyüyecek ve keşfetme yolculuğunuz başlayabilecektir. İnsan sepeti ekibi, 10 yıllık bir yolculuğun yoğun emekle bu noktalara gelişinin gururunu yaşıyor. Siz de bu güvenden yararlanabilmek için hemen siteye erişim sağlayabilir güvenle takipçi satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun paketler arasından size uygun olanını seçerek hızla amacınıza ulaşabilirsiniz. Takipçi sayı oranlarınız izlenme oranınızı yükselterek geniş kitlelere erişebilmenizi sağlamaktadır. Fenomen olmaya güvenli adımlarla yaklaşabilirsiniz.

İnsan Sepeti nasıl çalışır?

Sosyal medya hesapları arasında önemli yer tutan takip ve izlenme oranlarınızı artırmanıza destek olmaktadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti kazanabilmek için 7/24 çalışmaktadır. Popüler hizmetleri anlık olarak takibe hazırlamaktadır. Sosyal medya hizmetlerini güvenli olarak hızla kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Siz de günün her saati internetten takip ederek hizmetlerden satın alabilir popülaritenizi artırabilirsiniz. Videolarınızın yüksek oranda izlenmesini, takipçilerinizin bu farkındalıkla artacağını görebilirsiniz. Takipçi satın alırken uygulanması gereken en önemli etken hesabınızı herkese açık olarak kullanmanızdır. Zira satın aldığınız takipçileriniz hemen sizi takibe başlayabilmektedir. İnsan sepeti olarak göndereceğimiz takipçiler gerçek ve güvenilirdir. Kullandıkları yazılım yüksek teknoloji ürünleri olup, hesabınıza kesinlikle zarar vermezler.

İnsan Sepeti Canlı Yayın

Tik tok uygulamasında canlı yayın açabilmek için 1000 takipçiye sahip ve 16 yaşından büyük olma zorunluluğu bulunmaktadır. Tik tok hiçbir şekilde 13 yaşından küçüklere kullanıcı izni vermemektedir. 16 yaşından büyük, üyeliğiniz onaylandıktan sonra canlı yayın açabilirsiniz. Canlı yayın açtıktan sonra da hediyeler alabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş olanlara takipçileri canlı yayında hediyeler gönderebilmektedir. Canlı yayını açan hesabın sahibi hediyelerini gerçek paraya çevirebilmektedir. Canlı yayın hediye gönderebilmek için jeton satın alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Ardından canlı yayında hediye alışverişi yapabilirsiniz. Kişinin canlı yayınına giriş yaparak sağ alt köşede bulunan hediye kutusu – gül butonunu göreceksiniz hemen tıklayıp jeton bilgilerini görebilirsiniz. Yönlendirmeyi takip ederek hediye alış ya da gönderiminizi yapabilirsiniz. insansepeti.com adresinden 7724 bilgi alabilir güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Tik Tok hediye Alma Nasıl Yapılır?

Tik tok canlı yayında hediye alabilmek için önce uygulamada hesap açın ve hesabınıza giriş yapın. Ekranınızın alt ortasında bulunan artı işaretine tıkladıktan sonra kaydetme butonunun hemen yanındaki “Canlı” butonuna tıklayın. Canlı akış başlığınızı belirleyin ve girin ardından “canlı yayına geç” butonuna tıklayın ve yayınızı başlatın. Bu aşama sonrasında tik tok hediyenizi alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük takipçi satın alma hizmeti veren firma, hesabınızı 0 oranında büyütebilmenizi garanti etmektedir.