Bu yazımızda sizlere tiktok canlı yayın açamıyorum hatası ve çözümü ile ilgili sizi bilgilendireceğiz.Günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlanan uygulamalarından biri olan TikTok uygulaması, her geçtiğimiz gün de mevcut olan kullanıcı sayısını arttırarak çoğaltmaya devam ettirmektedir. Dünyanın herhangi bir yerinde ilgi görmeye yarar ve bunu başaran TikTok uygulamasıyla beraber hem keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz hem de belirli bir takipçi sınırına ulaşarak para da kazanabilmektesiniz.

 TikTok’ta Nasıl Canlı Yayın Açılır?

TikTok üzerinden canlı yayın açmak için 1000 takipçi sınırına ulaşmanız gerekmektedir. Eğer böyle bir duruma ihtiyaç duyuyorsanız takipçi satın alma durumlarını da kullanabilirsiniz. Aksi halde ne yazık ki canlı yayın açmanız mümkün görünmeyecektir.

Eğer TikTok’ta canlı yayın açmak istiyorsanız öncelikli olarak TikTok uygulamasını açarak ve bu uygulama üzerinden karşınıza çıkan ekrandaki “+” simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu simgeden sonra da ekranınızda alt kısmında beliren canlı video sekmeleri görmüş olacaksınız. Bu sekmeyi görüp hemen sonra ekranınızın sol tarafında çekiyor olmanız canlı yayına girmenizi sağlayacaktır. Açtığınız canlı yayını başlatmak amacı ile belli bir başlık eklemeniz gerekmektedir.

İstediğiniz başlığı ekleyerek canlı sekmesine tıklayarak ve yayınınızı başlatabilmektesiniz.

TikTok Canlı Yayın Açamıyorum Hatası Ve Çözümü

TikTok birçok takipçiyle kullanıcıları arasında canlı bir yayın açtığı zaman yayınların donması sık sık şikayet etmektedir. TikTok canlı yayınların sebebi yayın sırasında çok kişinin girmesi olabildiği zaman sizin yükleme hızınızın az olmasından da kaynaklanmaktadır. Bu durum sayesinde de takipçilerin yayını devamlı şekilde izlenmesine sebep olmaktadır. Hiçbir kullanıcı devamlı olarak canlı yayınları izlemek istemez. Bu sebeple de yayınları açmadan hemen önce interneti kontrol ederek ve internetin hızını güçlendirmek amacıyla sizin kendi işinizi de kolaylaştırmaktadır.

 TikTok Canlı Yayınları İle Para Kazanılır Mı?

TikTok yayınlarınız ile sizi takip eden bütün kullanıcılar çok rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda TikTok profil açık ise takip etmediğiniz kişiler ile açtığınız yayını rahat bir şekilde görüntüleyebilmektesiniz. TikTok uygulaması üzerinden açabileceğiniz canlı yayını belli bir zaman sıkıntısı ya da herhangi bir sınırı yoktur. Kullandığınız internet sıkıntılı olmadığı sürece istediğiniz kadar canlı yayın açabilirsiniz.

TikTok platformu açıldıktan hemen sonra herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bu yüzden de platform çok hızlı bir şekilde yükselişe geçmiştir. Bütün yaş gruplarına hitap eden bu platform sayesinde para kazanmanız mümkün olacaktır. TikTok canlı yayının özellikleri sayesinde ürünün tanıtımı ve gerekli satışı yapılabilmektedir. Bu da istediğiniz zaman herhangi bir tema ile canlı yayın açabilmektesiniz. Bu yayınlarınız sayesinde takipçi kullanıcılara birbirinden farklı hediyeler gönderebilirler.

TikTok gönderilmiş hediyelerin cüzdan hesabına göre gerekli çevrimini yaptıktan sonra bunları paraya çevirerek ve banka hesabınıza çekmeniz mümkün hal alacaktır. Ama gerekli olan bu ücretleri çekmek için hesabınıza tanımlı olan herhangi bir banka hesap numaranızın olması gerekmektedir. Yani kısaca kullandığınız banka ya da kredi kartı hesap bilgileriniz ile TikTok hesabınıza eklemeniz sahip olduğunuz parayı çekmeniz için de mümkün olacaktır. Ama söz konusu bahsedilen hediyelerden gelen para çekimi için en az 30 Dolarlık bir işlem yaptırmanız gerekmektedir. Hesabınızın içinde bu para ya da daha fazla bir bakiye varsa işlemlerinizi çok kolay bir şekilde rahatlıkla yapabilirsiniz. Site üzerinden çektiğiniz paralar ise 12 ve 15 gün arasında kartınıza yatırılmış olacaktır.

 TikTok Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

TikTok platformu üzerinden para kazanmak istiyorsanız belli bir takipçi sayısına ulaşmanız zorundasınızdır. Ayrıca sık sık video paylaşıyor olmanız ve kaliteli içeriklerle takipçileri bir arada buluşturmanız gerekmektedir. Videoların birbirinden tamamen farklı olması kullanıcıların ilgisini çekmektedir.