Bugün sizlere Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ve Çözümü konusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Tiktok’un çok hızlı hatasından endişe ediyorsunuz ve çözümü çok basit. Tiktok platformu, diğer sosyal medya uygulamaları gibi belirli kısıtlamalara sahiptir. Sınırlı sayıda kişiyi beğenip takip edebilirsiniz. Algoritma, Instagram algoritmasına çok benzer. Tiktok algoritması spam takipçileri engellemek için çok hızlı takipleri sınırlandırıyor. Peki “Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ve Çözümü” hatasını silmek istiyor musunuz yani olası bir çözüm var mı? Tabii önce birden fazla yöntemde hataya neyin sebep olduğunu kontrol edelim.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ve Çözümü

  1. Profilden Takip Etme
  2. Hızlı Ve Spam Takip
  3. Canlı Yayında Spam Takip
  4. Sınırlama Ve Yasaklamalar

Dikkate alınması gereken en önemli faktör; her 20 dakikada bir “Takip Et” butonuna en fazla 20 defa basmaktır. Yani her 20 dakikada bir 20 kişiyi takip ederseniz daha etkili ve sağlıklı bir şekilde etkileşime girerek ve dönüşerek büyüyeceksiniz.

Tiktok algoritması, Tiktok’taki sahte hesapları, botları ve diğer programları sınırlamak için bu tür önlemler almıştır. Robotların, programların vb. davranışlarını gösterdiğinizde Tiktok algoritması belirli kısıtlamalar getirir.

Çok fazla ilgi yoksa ve engeller varsa, “çok fazla dikkat lütfen yavaşlayın” sorununa çözüm bulmak için “Tik Tok Destek” özel hattı üzerinden yetkili ile iletişime geçebilirsiniz.

Tiktok’ta 20 takipçi sınırı var. 20 kişiyi takip ettikten sonra dinlenmek için bir süre bekleyin. Bir süre sonra tekrar 20 kişiyi takip edebilirsiniz.

Tiktok’ta verimli ve etkileşimli takipçileri artırın; sohbete katılan kişileri canlı yayında takip edin. Bu kişiler size anında geri bildirim verecek ve tiktok bunu spam olarak algılamayacaktır.

Tiktok Takip Etme Sınırı

Tiktok’un kopyalama limiti net bir sayı olmasa da dikkat etmemiz gereken ana unsurlardan daha önce bahsetmiştik. Size robot veya program gibi görünmemeleri için doğal davranan insanlara odaklanabilirsiniz. Doğal davranış kavramına dikkat edilmelidir. Çünkü; Tiktok, doğal davranış sergilemeyen kullanıcıları ödüllendirmeyecektir. Bu ödül, videonuzun, profilinizin görünürlüğü olabilir ve etkileşiminizi büyük ölçüde etkileyecektir.

İkisi arasında zaman bırakarak insanları takip edebilirsiniz. Örneğin akşam yemeğinden önce 20 kişiyi, akşam yemeğinden sonra 20 kişiyi takip edebilirsiniz. Ardından 20 kişiyi gece uyumadan takip ederek sabah size cevap veren kısım dışındaki kişileri takibi bırakabilirsiniz.

Hayranlarınız belli bir tabana ulaştığında ve videonuz süreklilik kazandığında Douyin size iyi bir konum kazandıracak ve size birçok keşif gösterecektir.

Keşifte görünmeye başladıysanız işiniz çok daha kolaylaşacak ve keşif sırasında sizi gören insanlar sizi takip edecektir. Bu kişiler sizi takip ettikten sonra canlı yayını açarak daha fazla kişinin canlı yayınınıza gelmesini sağlayacaksınız ve bu kişiler sizinle ilgilenmeye başlayacaklardır. Yani her şey Douyin algoritmasına ve sürekliliğine göre hareket ediyor.

Tiktok ya da başka herhangi bir sosyal medya kanalında çılgın çılgın eylemler göstererek ya da çok çalışarak, sürekli çalışarak ve kaliteli içerik üreterek bir yere ulaşabilirsiniz. Çıldırmayın, akıllı insanlara ihtiyacımız var!

Ayrıca tiktok hesabınız için takipçi edinmek, keşfetmek, görüntülemek veya beğenmek istiyorsanız insansepeti.com adresini ziyaret edebilir veya whatsapp gerçek zamanlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.