İşte Tiktok Hediye Fiyatları. Tiktok hediyelerinin fiyatı nedir? Bu hediyelerin ne kadara eşdeğer olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazının tik tok hediye fiyatı nedir? Öğreneceksiniz. Tiktok gelir hesaplama sistemini kullanmadan manuel olarak hediye toplayarak Tiktok hediyelerinden ne kadar para kazandığınızı hesaplayabileceksiniz. Tiktok’un fiyat artışını, sihirli değneklerin fiyatını veya spor arabaların fiyatını mı merak ediyorsunuz? Ya da bir tik tok yat ne kadar? Tiktok’Un fiyatı ne kadar? Bu hediyelerin fiyatını benzer aramalarla öğrenmek ister misiniz? Tüm hediye ve madeni paraların fiyatlarını sırasıyla açıklayalım.

Tiktok Gül Fiyatı Kaç TL?

Hediye veren bir güle 25 kuruş, hediye alan 10 kuruş harcar. Tiktok tüm hediyeleri aynı şekilde kesiyor.

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta asanın fiyatı 17 lira. Tik Tok, hediyeyi alan kişiye 7 lira öder. Bu büyük bir kesinti, değil mi?

Tiktok Öpücük Kaç TL?

Fiyatının Tiktok asa ile aynı olduğu söylenebilir. Tiktok’ta Öpücük 17 lira, hediyeyi alan kişi 7 lira alacak.

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

Tiktok’ta para yağmurunu bir başkasına göndermek isteyen kişi 105 TL ödemektedir. Hediyeyi alan şanslı kişi ise 65 TL ödeme almaktadır.

  • Tiktok Para Yağmuru Hediyesi Fiyatı: 105 TL

Tiktok’ta Yat Ne Kadar, Yat Kaç TL?

Tiktok’ta yat ne kadar? Sorusu en çok talep edilen bağış seçeneklerinden birisi olması açısından, pek çok Tik Tok kullanıcısının en çok merak ettiği konulardan birine işaret etmektedir. Canlı yayınlarda bu bağışların ortaya çıkması ve yaygınlaşmasıyla birlikte yayın yapan kişilerin ciddi paralar kazanması söz konusu olmuştur. Bu açıdan sevdikleri kişilere destek olmak isteyen pek çok kişi de hediyelerle jest yapma ihtiyacı duymaktadır. Bunlar içerisinden yat hediyesi önemli bir hediyedir ve avantajlı bir seçenektir.