Bugün sizlere Tiktok Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları paylaşacağız. Tiktok uygulamasında özel bir Tiktok çağrı merkezi yoktur. Bazı bilgiler var mesela son zamanlarda bazı numaralardan Tiktok yetkililerini ziyaret edebilir ve Türkçe destek üzerinden destek hattına ulaşabilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi uygulamada hiçbir şekilde Türkçe dil desteği için bir destek hattı bulamıyorsunuz.

Peki, olası şikayetleri ele almak veya önerilerinizi iletmek için hangi hatları kullanacaksınız? Öncelikle bir kullanıcının gönderisiyle ilgili rahatsızlığı bildirmek istiyorsanız, doğrudan video gönderisindeki şikayet butonuna tıklayabilirsiniz. Bu düğmeyi, gerektiğinde kullanıcının paylaşımını kontrol edip silecek bir Tiktok destek hattı olarak kullanın.

Tiktok Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Tiktok telefon numaralarını aradığınızda, açık hat olarak belirlenmiş bazı telefon numaralarını bulamamanız, Tiktok’ta destek hattı olmadığı anlamına gelmez. Reklam, medya ve kullanıcı iletişimi için çeşitli adres bilgileriyle karşılaşabilirsiniz. Bu adres bilgilerini mevcut isteklerinize göre e-posta göndermek ve mesajlarınızı iletmek için kullanabilirsiniz.

Tiktok iletişim formunu doldurarak size vereceğimiz e-posta adresi ile mesajınızı gönderebilirsiniz. Tiktok, özellikle bu üç e-posta adresi aracılığıyla sizinle proaktif olarak iletişim kurabilir. Kullanıcıların kullanabileceği üç e-posta adresini aşağıdaki gibi listeleyebilirsiniz:

Tiktok çağrı merkezi, tiktok iletişim, tiktok telefon numarası, tiktok iletişim formu, tiktok destek hattı, tiktok müşteri hizmetleri.

Tiktok İletişim Numaraları

Yukarıda Tiktok’un iletişim numarası yerine 3 farklı e-posta adresinden bahsetmiştik. Uygulamada yer alan bu üç farklı e-posta adresini kullanarak Tiktok yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu adresler dışındaki adreslere güvenmemenizi öneririz. Ancak verdiğimiz üç adresin kendi içinde farklı sorumlulukları var. Yani aynı amaç için aynı anda kullanamazsınız. Haber medyası için ayrı reklam e-posta adresleri, ayrı bilgi e-posta adresleri ve ayrı e-posta adresleri vardır. Bu adreslerden doğru mail adresini seçerek Tiktok yetkilisini ziyaret edebilirsiniz.

Tiktok iletişim adresi; [email protected] tiktok.com’dur.

Özellikle şirketi olanlar reklam yapmak için Tiktok müşteri hizmetleri hesabını kullanabilirler. Biliyorsunuz sosyal medya uygulamalarında reklam vermek özellikle geçmişe oranla daha popüler hale geldi. Şirket sahibi olanların daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak için popüler web sitelerini kullanmayı tercih ettiğini görebiliriz. Tiktok isminin, şirket sahiplerinin genellikle reklam vermekten hoşlandığı sosyal medya platformlarında da yeri var. Firmanız varsa, reklam fikriniz varsa Tiktok destek hattında yer alan bu numara ve mail adreslerinden kendinize uygun firmayı seçebilirsiniz. Ayrıca internet ünlüleri ile iletişime geçerek firmanız için reklam videoları çekmelerini isteyebilirsiniz. Tabi ki karşılıklı anlaştıktan sonra fenomen bu tip reklam çekimlerini kabul ediyor.

Tiktok Canlı Destek Hattı

Tiktok destek hattı ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınızı mesaj yoluyla görüşebilirsiniz. Ancak buna bağlı olarak mevcut sorunlarınızı daha hızlı çözmek istiyorsanız, doğru bir Google aramasından sonra birçok çözümle karşılaşabilirsiniz. Oturum açma sorunları, donma sorunları gibi birçok yerel sorunu çözebilirsiniz. Bu tür sorunların çözümleri de Douyin’in SSS bölümünde yer almaktadır. Sorunuz daha kişiselleştirilmişse ve kişisel verilerinizle ilgiliyse, siteye e-posta adresi üzerinden erişmeniz elbette daha önemlidir. Hatta mevcut engel süreçleri gibi kişisel verilerinizle ilgili birinci elden sorunlar olabilir.

Bu durumda bir hata olduğunu düşünüyorsanız Tiktok destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Belki de şikayet ettiklerinde kullanıcılara haksızlık ettiklerini düşünüyorsunuz. Bu bağlamda, web sitesi yetkilileri ile aktif olarak iletişim kurarak kişisel verilerinizin incelenmesini talep edebilirsiniz. Özellikle Instagram, kullanıcı çok sayıda şikayet aldığı için profil sahibini dinlemeden bir kullanıcının hesabını bloke eder. Tiktok’ta bu tür bir engelleme işleminin incelenmesini talep edebilirsiniz. Douyin müşteri hizmetleri hattı ile yapacağınız bu görüşmelerde bahsettiğimiz sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz.