Bu yazımızda sizlere Tiktok Takipçi Nasıl Arttırılır konusuna değineceğiz. Tiktok hayranları nasıl arttırılır, Tiktok takipçi nasıl arttırılır, beceri ve yöntemler nelerdir? Bu yazımızda “Tiktok takipçi arttırma” yöntem ve yöntemlerini detaylı olarak anlatacağız. işte Tiktok Takipçi Nasıl Arttırılır

İçerikte ki  konular;

 • Tiktok Takipçi Arttırma
 • Tiktok Organik Takipçi Kasma
 • Tiktok’ta Nasıl Takipçi Yükseltilir?
 • Tiktok 1000 Takipçi Nasıl Yapılır?

Tiktok’da takipçi sayınızı artırmak ve daha fazla takipçi kazanmak istiyorsanız önce basit bir yöntemden bahsedelim.

Ünlülerin ve influencerların Tiktok’da ilk tercihi olan “Buy Tiktok Hayranları Satın Al” ile hayran sayınızı hızlı bir şekilde artırabilirsiniz. Bu hizmet, insansepeti.com tarafından size güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır. Dilerseniz yazımızı okuduktan sonra tiktok sayfamızı ziyaret edip takipçi satın alabilirsiniz.

Tiktok’ta takipçilerinizi doğal ve yavaş bir şekilde artırmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu yazı ile Tiktok uygulamaları hakkındaki görüşleriniz değişecek ve daha fazla takipçi kazanacaksınız. Tiktok’da ki hayranları nasıl artıracağımızı görelim.

Tiktok’ta takipçi arttırmak için şunlara dikkat etmelisiniz;

 1. Hesabınızı aktif tutmalısınız.
 2. Her gün 2-3 video paylaşmalısın.
 3. Kamera çözünürlüğüne dikkat etmelisiniz.
 4. Kaliteli ve eğlenceli içerik oluşturmanız gerekiyor.
 5. Amacınız yorum almak olmalıdır.
 6. Videodan sizi takip etmelerine izin vermelisiniz.
 7. Paylaşılabilecek video içeriğini hedeflemelisiniz.
 8. İlgili hashtag’lerle paylaşım yapmalısınız.
 9. Çok fazla etiket koymamalısınız.
 10. Yanıltıcı içerik paylaşmamalısınız.
 11. Videonuzu izleyenlerin sizin gibi olmasını sağlamalısınız.
 12. Samimi ve kendin gibi olmalısın.
 13. Hayran olarak adlandırılabilecek içerikleri paylaşmamalısınız.
 14. Kendinize bir izleyici kitlesi gibi davranmalı ve videonuzu değerlendirmelisiniz.
 15. Videonuzu paylaştıktan hemen sonra arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.
 16. Diğer uygulamalardan videonuz tıklama almalıdır.
 17. Canlı yayından videonuzu beğenmelerini sağlamalısınız.
 18. Yeni orijinal içerik oluşturmalısınız.
 19. Gündemde popüler müziği tercih etmelisiniz.
 20. Kullanıcının düet yapmasına izin vermelisiniz.
 21. Paylaştığınız videoları asla silmemelisiniz.
 22. En aktif olduğun zaman yazmalısın.
 23. Etkileşim için takipçi toplamanız gerekir.

Bu adımların birçoğu sayesinde tiktokta takipçi sayınızı kolay ve hızlı bir şekilde artırabilirsiniz. Kullanıcılar sadece video paylaşarak takipçi sayılarının yüzbinlere ulaşacağına inanıyor. Ancak bu kadar büyük bir nüfusa ulaşmak çaba gerektiriyor. Nadir durumlarda, kolayca takipçi kazanabildikleri için çoğu insan yüzlerinde gülümseyecektir. İyi ya da kötü, içerik dikkat çekiyorsa, insanlar size dikkat etmeye başlayacak.

Bazı insanlar Tiktok’dak i hayranlarını artırmak için vücutlarını, paralarını, arabalarını veya abartılı yaşamlarını kullanır. Böyle insanlar piyasada kolayca unutulur ve tarihe karışır. Her zaman daha iyinin ve daha kalitelinin peşindesiniz. Kendinize böyle insanlardan daha akıllı, daha sert ve daha kararlı olduğunuzu söyleyin. Tiktok’da ki hayranları artırmak için değil, gerçekten yüksek kaliteli içerik oluşturmak için bir video yapmak için sabah uyanın. Tiktok veya Instagram’da yüksek kalite takipçi getirecektir.

Tiktok’ta 1000 Takipçi Nasıl Yapılır?

Tiktok uygulamasını kullanmaya yeni başladıysanız veya takipçi arttırma konusunda tecrübeniz yoksa, takipçi sayısını nasıl artıracağınızı listeledik. Bu listedeki adımları takip ederek tik tok takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Sizlerle paylaştığımız bu liste ile birkaç gün içerisinde 1000 takipçiye sahip olabilir ve canlı yayına başlayabilirsiniz.

Tiktok’ta 1000 takipçi olmak için yöntemler;

Videoya yorum yapan kişiye takip isteği gönderin. Tiktok profil bağlantınızı arkadaş grubunuzla paylaşın. Facebook ve Telegram gibi uygulamalardan “tik tok takipçi artırma” grubuna katılın.

Tiktok’ta 1000 takipçi edinmek sandığınızdan daha kolay. Takip isteği gönderirken abartmamalısınız. “Keşfet” bölümünde gördüğünüz videolara yorum yapan kullanıcıları hedeflemelisiniz. Yorum yapan kullanıcılar, her platformdaki en aktif kullanıcılardır. En aktif kullanıcıları takip etmeli ve yanıtlarını dört gözle beklemelisiniz.

Tiktok’ta 1.000 takipçiniz olduktan sonra ilk işiniz internete girmek oluyor. Bu konudaki en büyük uyarımız gece canlı yayına başlayacak olmanızdır.

Tiktok’ta canlı yayın algoritmasının mantığı nedir?

Tiktok’da canlı yayın yaparak para kazanmak isteyen birçok kullanıcı var. Ama dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var. Tiktok canlı yayın öncesi ve sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiğine, hangi canlı yayının en yüksek reytinge sahip olduğuna ve nasıl daha fazla hediye alacağınıza bir göz atalım.

Tiktok’ta canlı yayın mantığı şu şekildedir;

Canlı yayını açtıktan sonra otomatik olarak canlı yayın önerisinde görüneceksiniz. Bu öneri yaklaşık 1-2 dakika sürecektir. Kullanıcılar yayınınıza akın eder, ancak burada dikkate alınması gereken en önemli şey, kullanıcıları oynamaya devam etmektir. Biliyorsunuz o canlı yayınlarda bağıranlar bunu dikkat çekmek ve kullanıcıları canlı tutmak için yapıyorlar. Gerçek zihinsel engelli kullanıcılar olmasına rağmen, bazıları bu tür eylemlerle kullanıcıları havada tutmak için keskin bilgeliklerini kullanır.

Kullanıcıları aktif tutmak algoritmayı aktif hale getirecek ve daha fazla kişiye önerecektir. Önerilen kullanıcılar canlı yayını izlemeye gelirse sonsuza kadar döngüye girecek ve izleyicileriniz artacaktır.

Bir diğer algoritmik olay ise hediye ve sohbet detaylarıdır. Kullanıcılar canlı yayına çok fazla yorum bırakıp hediye gönderirse canlı yayınınız daha fazla kişi tarafından görülecek ve izleyicileriniz artacaktır.

Canlı yayınınız bu şekilde yüksek bir kitleye ulaştığında sizi hemen takip etmelerini sağlamalısınız. Burada elde edeceğiniz etkileşim, bir sonraki yayınınızdaki izleyici sayısını bile etkileyecektir.

Bugün canlı yayın yaptınız ve seyirci hemen canlı yayını bıraktı. Tiktok algoritması diğer gönderilerinizde daha az öneride bulunur ve sizi zirveye taşımaz. Bu, hesabınızı kötüleştirir.

Tiktok’ta Takipçi Arttırma Yöntemleri

Tiktok’da takipçi arttırmanın birçok yolu var. Tiktok Takipçi arttırmanın en yaygın ve popüler yolu;

1- Tiktok Takipçi Satın Almak

Tiktok hayranları satın almak, çoğu Tiktok kullanıcısı için ilk adımdır. Kullanıcılar daha az takipçisi olan hesapları takip ediyor. Bu tamamen psikolojiktir, ancak kanıtlanmıştır. Birkaç hayranı olan bir işletme hesabından ürün satın alır mıydınız? Tiktok’da hayran satın alma mantığı budur.

2- Youtube, İnstagram Ve Telegram’dan Takipçi Çekmek

Aynı yöntem, hayranları Tiktok’dan diğer platformlara çekmeye benzer. Instagram, Facebook, Youku, vb. Tiktok profil bağlantınızı platformda izleyicilerinizle paylaşın. Bu kişilerin hesabınızı takip etmesine izin vererek takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Tiktok’ta Takipçi Sayısı Arttırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tiktok’ta takipçi arttırırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var. Tiktok takipçi sayınızı arttırırken bu konulara dikkat etmelisiniz.

Tiktok takipçi arttırırken dikkat edilecekler;

Profilinizi takip eden kişilerin sizi takip etmeyeceğinden emin olmalısınız. Sizi takip eden kullanıcıların beğeni ve yorum yapan izleyicilerden oluşmasına dikkat etmelisiniz. Tiktok takipçi hilesi, şifresiz tiktok takipçi uygulaması gibi güvensiz sitelere giriş yapmamalısınız.

Tiktok Takipçi Hilesi Kullanmak Güvenli Mi?

Tiktok hayranlarını hile yapmak için kullanmak güvenli değil. Tiktok hayranlarını aldatmak isteyenler genellikle kullanıcı adı ve şifre isterler. Kullanıcılar bilgi girdikten sonra takipçilerin artacağına söz verin. Ancak bu uygulamalarda takipçi göndermek yerine şifrenizi çalarak veri oluşturuyorsunuz. Bu veriler paylaşılır ve kimlik bilgilerinizi işgal edebilir.

 • Tiktok’ta Takipçi Arttırmanın Püf Noktaları
 • Tiktok Takipçi Nasıl Kasılır?
 • Tiktok Takipçi Nasıl Kazanılır?
 • Tiktok Takipçi Nasıl Gönderilir?
 • Tiktok Takipçi Nasıl Yapılır?
 • Tiktok’ta Hızlı Ve Etkili Takipçi Arttırma