Herkesin merak ettiği o soru , Tiktok Videolarım Neden İzlenmiyor ? Tiktok’a yeni kayıt olmuş veya doğru paylaşım yapmamış kullanıcılar; Tiktok videomu neden kimse izlemiyor? Sık sık soru sorabilir.Bu sorunun birden fazla çözümü olsa da bazen bazı sorunların aşılması gerekir. Neden kimse Tik Tok videomu izlemiyor? Eğer öyle derseniz sizi içeriğimizin detaylarına götürebiliriz.

Tiktok Videolarım Yayınlanmıyor

Bu, videoları izlememenin ana nedenlerinden biridir. Bazı durumlarda Tiktok videoları yayınlanmış gibi görünse bile taslakta kalabiliyor. Bu da kullanıcıların videolarını izlememesine neden olacaktır. Tiktok’ta neden kimse videomu izlemiyor? Eğer öyleyse, videonuzun taslakta olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Videonuzun paylaşıldığından ve Tiktok’ta 0 izlenme gösterdiğinden eminseniz erişiminiz engellenmiş olabilir!

Tiktok, engellemenin veya başka bir deyişle erişim engellemenin, hesabınızla ilgili işlemin kuralları aşmasından kaynaklandığını keşfetti. Örneğin kısa süre içerisinde birden fazla kişiyi takip ederseniz, kuralları ihlal eden bir video yayınlarsanız veya çok fazla yorum yaparsanız bu engelle karşılaşmanız olasıdır.

Bu durumla karşı karşıya kalan Tiktok, videoları herkese açık hale getirmeyerek kullanıcıları cezalandırıyor. Bu soruları kontrol etseniz bile neden kimse Tiktok videomu izlemiyor? Bu soruyu sormaya devam ederseniz; sizi başka çözümlere götürebiliriz.

Tiktok Videolarım Neden İzlenmiyor ?

Tiktok Videolarım Neden İzlenmiyor sorusunun cevabı oldukça karmaşık.Tik Tok videosu belli bir algoritmaya göre keşif kısmında yer almaktadır. Takipçi sayınız 0 olsa bile video keşfe eklenecek, ilgili kullanıcıların hizmetine sunulacaktır. Bu nedenle, Tiktok görünümü 0 ise, belirli ayarları kontrol etmeniz pek olası değildir. Ayrıca izlenmeyen videolarınızı popüler hale getirmek için 0-5 dakika içerisinde teslim edilebilen “Tiktok izlenme satın al” hizmetimizi de kullanabilirsiniz.

1- Tiktok Videonuz Gizli Olabilir

Videonuzu yanlışlıkla özel olarak paylaşmış olabilirsiniz. Durum buysa, kimsenin videonuzu izlememesi tamamen normaldir.

  1. Nedenin bu olup olmadığını öğrenmek için lütfen ilgili videoyu açın.
  2. Ardından sağ alt köşedeki üç noktayı tıklayın.
  3. Bağlantıyı kopyalayarak başka bir telefondan/tarayıcıdan izlemeyi deneyin.
  4. Bağlantı kopyalanmazsa videonuz gizli olarak paylaşılmıştır. Bu sebeple kimse izleyemiyor.

2- Tiktok Videonuz Kurallara Uygun Olmayabilir

Tiktok’da paylaştığınız video pornografik, şiddet içeren veya zararlı davranışlar içeriyorsa, herkese açık olarak paylaşmış olsanız bile kimsenin izlemesine izin verilmez. Bu sorunu çözmek için farklı videolar yükleyerek test edebilirsiniz.

3- Tiktok Hesabınız Gizli Olabilir

Nasıl bir video gizli olabiliyorsa, hesabınız da gizli olabilir. Bu sorunu çözmek için lütfen profil ayarlarınızda hesabınızın gizliliğini kontrol edin. Gizliyse, videonuzu izlemeyi herkese açık hale getirebilirsiniz.

Tiktok Videolarımı Nasıl Daha Fazla İzletebilirim?

Tiktok videonuzu izlemenin birden fazla yolu vardır. İlk olarak, video açıklamasına en sık kullanılan etiketleri girerek keşif girebilirsiniz.

Ayrıca videoda kullandığınız sesi tıpkı çıkartmalar gibi popüler ve popüler seslerden seçebilir; bu sayede izlenme sayınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca, diğer kullanıcıların videolarını beğenebilir ve takip edebilirsiniz, bu da kullanıcıların dikkatini çekebilir ve onların profilinize ve videolarınıza erişmelerine izin verebilirsiniz. Bu yönteme ek olarak, profilinize ziyaretçi çekmek için yorumları da kullanabilirsiniz.

Bu programlara rağmen Tiktok videomu kimse izlemiyor diyorsanız; yeni bir hesap açarak tüm engelleri aşabilirsiniz.