Bugünkü konumuzda size Tiktok’ta en çok dinlenen şarkılar bahsedeceğiz. Ama önce bakalım nedir bu Tiktok?

Tiktok’ta En Çok Dinlenen Şarkılar Hangileridir?

Tiktok bir sosyal medya uygulamasıdır. Milyonlarca kullanıcısı olan bir sosyal platformdur. Ayrıca Tiktok müzikal bir platformdur ve bu yüzden de bu kadar kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Videolara eklenen müziklerle güzel içerikler oluşturulmasını sağlayan bu uygulamayla sizler de içerik üretebilirsiniz. Bunun için “Videoma hangi müzikleri koymalıyım?” sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazıyı okuyarak en yeni ve çok dinlenen parçaları öğrenebilirsiniz. Böylelikle videolarınız daha çok izlenebilir.

Tiktok’ta en çok dinlenen şarkılar

Tiktok en çok dinlenen müzikler

Tiktok en çok dinlenen ve kullanılan türkçe şarkılar

Tiktok en çok dinlenen kürtçe şarkılar

Türkçe Tiktok Şarkıları

Tiktok Kürtçe Şarkılar

şeklinde arama yaparak sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Tiktokta En Çok Dinlenen Şarkılar Listesi

Tiktok’ta en çok dinlenen şarkılar nelerdir? Tiktok sosyal medya platformu kendini sürekli olarak yeniler. Şarkılar da bu yüzden sürekli değişir. Ama oldukça meşhur olanları elbette var. Gelin listeye beraber göz atalım.

Blackpink: How You Like That: Bu şarkı tiktokta oldukça meşhur. K-pop şeklindeki parça popüler hale gelmiş ve videolarda sıkça tercih ediliyor.

Laxed: Siren Beat Dance: Şarkı hareketlerinize oldukça güzel uyum sağlıyor. Çokça tercih edilmesinin altında yatan neden bu olabilir.

Y2K ve bbno $: LaLaLa: El ve kol hareketlerine çok iyi uyum sağlayan bir parça. Bu yüzden olsa gerek tercih edilirliği bayağı yüksek.

Ir-Sais: Dream Girl: Dans ederek çekilen videolar için bu şarkı harika bir tercih olabilir. Göz atmanızda bence fayda var.

Shakira: Hips Don’t Lie: Normalde de oldukça meşhur olan bu şarkı tiktokta da her geçen gün yükselmektedir. Bu şarkı ile harika dans figürlerinizi sergilediğiniz videonuzu daha güzel hale getirebilirsiniz.

DJ Fle feat Shaggy: Banana: Kalabalık arkadaş gruplarınız mı var? O zaman bu şarkı tam size göre! 3, 4, 5 kişilik gruplarınızla dans videonuzu çekin ve bu şarkı ile paylaşın.

StaySolidRocky: Party Girl: Yine tiktokta en çok dinlenen şarkılardan biri. Dinleyince insanın tiktok videosu çekme isteği geliyor. Güzel dans figürlerinize eşlik edebilecek bir şarkı.

Megan Thee Stallion: Savage: Güzel bir kareografi mi hazırladınız? O zaman bu şarkı tam da size göre olabilir. İnsanlar çok dinlenen bu parçayı dans hareketlerine güzel uyduruyor.

Puri x Jhorrmountain x Adje: Cono: Bu şarkı ile mini videolarınızı süsleyebilirsiniz. Sadece şarkıya uyum sağlayın, ve işte o kadar…

Bunlar tiktokta çok dinlenen şarkılardan sadece bazılarıdır. Buna benzer bir sürü şarkı daha vardır.

TikTok 15 Saniye Video Çekme

Bu sosyal medya uygulamasında videolar otomatik olarak 15 saniye ayarında çekilir. Uygulamayı kullanmanız için gereken adımları simdi sizinle paylaşacağız.

  1. Tiktok uygulamasına girin ve ardından da ekranınızın en alt kısmında bulunan artı (+) simgesine dokunun.
  2. Videonuzu özgün bir şekilde çekin.
  3. Bir sürü seçenek olan efektlerden istediklerinizi seçin.
  4. “Pick a sound” butonuna tıklayın.
  5. Yüzlerce müzik arasından yine keyfinizce bir tane seçin.
  6. Shoot with this sound butonuna basarak yaptığınız işlemleri onaylayın.
  7. Şarkının videonuza ekleneceği zaman aralığını seçin ve kesin.
  8. İleri butonuna basarak paylaşımınızı tamamlayın.

TikTok 60 Saniye Video Çekme

60 saniye video çekmek için videonuzu çekmeden önce “mod”u değiştirmeniz gerekir. Bunun için de ekrandaki üç nokta simgesine dokunmalısınız. Oradan modu 60 saniye olarak seçebilirsiniz.