Bu yazımızda sizlere Tiktok’ta Jeton Nasıl Satın Alınır sorusunu cevaplayacağız.Tiktok uygulaması birbiri ardına güncellemeler yayınlarken, Tiktok’un uygulamadaki token olasılığını da tanımladığını biliyorsunuz. Bu yeni özelliğin eklenmesi sayesinde, kullanıcılar uygulama içi para kazanma fırsatına da sahip oluyorlar. Artık kullanıcıların sürekli olarak jetonlar hakkında konuştuğunu görebilirsiniz. Canlı yayın sırasında dahi belirlenen alanda coinlerin arttığını görebilirsiniz. Buradaki madeni para sembolünün ne olduğunu bilmiyorum?

O halde Tiktok token nedir sorusuyla başlayalım. Öncelikle bir noktaya daha açıklık getirmek istiyoruz. Uygulama, başlangıçta bu simge uygulamasını, kullanıcıların birbirleriyle daha etkileşimli bir şekilde iletişim kurabilmeleri için yaptı. Uygulamada hediye satın alabilir ve canlı yayında yayın sahibine gönderebilirsiniz. Tabii yatırım kısmını da atlamayalım, Tiktok para kazanma fırsatları için yakıt sağlıyor. Ayrıca bir süre sonra TikTok’a yatırım yapan kullanıcılar bu coin’leri çekme imkanına sahip olmaya başladı.

Tiktok’ta Jeton Nasıl Satın Alınır

Günümüzde her kullanıcı bu fırsatı Tiktok coin satın almak için kullanabilir. Bu sayede kullanıcılar gerçek coinleri hesaplarına yükledikten sonra canlı yayın üzerinden gerçek coin paylaşımı yapabilmektedir. Tabii ki, yaratıcıya teslim edilen jetonlar artık gerçek para olarak geri çekiliyor. Gerçek para çekme işlemleri yapmak için sadece küçük bir komisyon ödemeniz yeterlidir.

Tiktok jetonunu tanımlarken Tiktok cüzdanından da bahsetmeliyiz. Jeton tanımlayıp sisteme yüklerken coinleriniz uygulama içerisinde cüzdan olarak belirlenen alanda birikmektedir. Jetonlarınızı diğer kullanıcılara göndermek isterseniz, bu jetonlar cüzdanınızdan düşüldükten sonra işleme alınacaktır. Cüzdanınızda ne kadar jeton kaldığını öğrenmek için hesabınızın cüzdan bölümüne giriş yapmanız yeterlidir. Burada şu anda sahip olduğunuz jeton sayısını görebilirsiniz.

Tiktok Jeton Nasıl Yüklenir?

Tiktok jeton nasıl yüklenir sorusuna farklı yöntemler kullanılarak cevaplar verilebilir. Yaklaşımımızı listeleyeceğiz.

Ancak tartışacağımız bu yöntemleri iki ayrı kola ayırmayı uygun buluyoruz. Doğrudan veya dolaylı olarak yüklemek için iki farklı altyazı seçebilirsiniz. İlk olarak, kurulumunuzu doğrudan nasıl gerçekleştireceğinizi tartışacağız:

 1. Hesabımızı açıyoruz
 2. Profilimize giriyoruz.
 3. Bu alandan Tiktok cüzdan seçeneğine tıklıyoruz.
 4. Tiktok jeton yükle seçeneklerini görüyoruz
 5. Yanlarında gerçek para değerleri göreceksiniz. Uygun olanı seçiyorsunuz
 6. Ödeme yönteminizi belirterek giriş yapıyorsunuz
 7. Kısa süre içerisinde jetonlarınız yükleniyor

Elbette bu yöntemlere ek olarak yukarıda bahsettiğimiz gibi Tiktok coin kazanma ihtimali de var. Bu token yükleme işlemlerini pasif veya dolaylı yöntemler olarak düşünebiliriz. Dilerseniz bu yöntemleri şöyle sıralayalım:

 1. Hesabımıza giriş yapıyoruz.
 2. En az 1.000 hayranımızın olmasını sağlıyoruz.
 3. Canlı yayına başlıyoruz.
 4. Canlı yayınımıza katılacak kişilerden coin kazanmaya çalışıyoruz.
 5. Jeton gönderdiğiniz veya daha doğrusu coin bağışlayan kullanıcılara teşekkür ederiz, Tiktok coin nasıl yüklenir sorusunu da farklı bir bakış açısıyla cevapladık.

Tiktok Jeton Ne İşe Yarar?

Tiktok tokenlerinden bahsediyorduk. önemini vurgulamaya çalışıyoruz. Kabaca baktık. Tam olarak ne işe yaradığından bahsetmedik mi? Uygulamadaki jetonlarla ne yapacaksınız? Neden bozuk para yükleme ihtiyacı hissediyorum? Bu soruları sormakta haklısınız. Bu sorulara genel olarak cevap vermeye çalışalım. Jetonların ne gibi avantajlara sahip olabileceğini anladığınızdan emin olalım.

Jetonlarınızı bağışlayabilir veya bağış kabul edebilirsiniz

Tiktok madeni para bağışları konusuna da yukarıda değinmiştik. Canlı yayına katılabilenlere coin bağışında bulunabilirsiniz. Ya da canlı yayını açarak token bağışları alabilirsiniz.